Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/350
Назва: Політичне відчуження як чинник суспільної дестабілізації: український контекст
Автори: Лобанова, Алла Степанівна
Славіна, Олена Сергіївна
Ключові слова: політичне відчуження
політична мімікрія
політична криза
суспільна дестабілізація
суспільно-політична криза
Дата публікації: 2014
Бібліографічний опис: Лобанова А. С. Політичне відчуження як чинник суспільної дестабілізації: український контекст / А. С. Лобанова, О. С. Славіна // Сталий розвиток промисловості та суспільства : матеріали конференції. – Кривий Ріг. – 2014. – Т. 2. – С. 93-94.
Короткий огляд (реферат): У роботі представлено авторський погляд на наявність та прояви політичного відчуження у сучасній Україні (2010-2014 рр.). Наголошено на тому, що політичне відчуження мало свою специфіку, оскільки представники владних структур та провладних політичних партій, удаючись до політичної мімікрії, дистанціювалися від суспільства, обмежили соціальні та конституційні права громадян, разом з тим використовували свої провладні повноваження для реалізації своїх корпоративних та кланових інтересів, що і призвело до глибокої політичної кризи, яка спричинила широкі народні протести у листопаді 2013 – лютому 2014 р.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/350
Розташовується у зібраннях:Кафедра соціології та економіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ПОЛІТИЧНЕ ВІДЧУЖЕННЯ ЯК ЧИННИК СУСПІЛЬНОЇ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ.pdf294,21 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.