Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/336
Назва: Мати і сексуальність: психоаналіз української народної казки про Івасика-Телесика
Автори: Великодна, Мар’яна Сергіївна
Ключові слова: психоаналіз
психологічне дослідження
психологія сексуальності
психосексуальний розвиток
українська народна казка
образ матері
Дата публікації: 2015
Видавництво: Чернігівський національний педагогічний університет
Бібліографічний опис: Великодна М. С. Мати і сексуальність: психоаналіз української народної казки про Івасика-Телесика / М. С. Великодна // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Серія: Психологічні науки. - Вип. 128. - 2015. - С. 33-36.
Короткий огляд (реферат): У статті викладено результати психоаналітичного дослідження змісту української народної казки про Івасика-Телесика. В основу роботи покладено припущення, що провідною темою казки “Івасик-Телесик” виступає поетапна трансформація образу матері в несвідомому дитини у зв’язку з психосексуальним розвитком останньої. Перевірка цього припущення дозволила авторці визначити три етапи в образі матері та ставленні до нього, описані в казці, залежно від її статусу як об’єкта: позасексуального, сексуального і, зрештою, несексуального (заперечено сексуального). Дані аналізу показали, що сюжет казки про Івасика-Телесика здатен психологічно полегшити здійснення переходу між інфантильною генітальною та латентною фазами психосексуального розвитку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/336
Розташовується у зібраннях:Кафедра практичної психології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Velykodna_stattya.docСтаття69 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.