Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/290
Назва: Правильне харчування при фізичній активності
Автори: Марчик, Валентина Іванівна
Ключові слова: правильне харчування, нормалізація ваги, наявність енергії і здоров'я
Дата публікації: 2015
Видавництво: Донбаський державний педагогічний університет
Бібліографічний опис: Марчик В. І. Правильне харчування при фізичній активності / В. І. Марчик // Взаємодія духовного і фізичного виховання у формуванні гармонійно розвиненої особистості: ІІ наук.-практ. онлайн-конф. з міжнар. участю (Слов'янськ, Україна, 25 березня 2015) : матеріали конференції. - Слов'янськ : ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет", 2015. - С. 420-425.
Короткий огляд (реферат): В роботі представлено, що перевагами правильного харчування, в якому режим триразового прийому їжі з двома перекусами періодичністю у три години і дотриманням питного режиму, є відсутність відчуття голоду, профілактика і лікування хвороб органів травлення, нормалізація обміну речовин і ваги, наявність енергії і почуття здоров’я.
Опис: Опубликовано на сайте Донбасского государственного педагогического университета в рубрике "Наука и инновации" (www.ddpu.edu.ua)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/290
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Правильне харчування при фізичній активності.doc71 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.