Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/285
Назва: Методика застосування рухливих ігор в початковій школі : методичні рекомендації
Автори: Шутько, Віктор Васильович
Ключові слова: методика, рухливі ігри, практичний матеріал
Дата публікації: 2014
Видавець: Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "КНУ"
Бібліографічний опис: Шутько В. В. Методика застосування рухливих ігор в початковій школі : методичні рекомендації / В. В. Шутько. - Кривий Ріг : ДВНЗ "КНУ" КПІ, 2014. - 47 с.
Короткий огляд (реферат): В методичних рекомендаціях представлено практичні способи застосування рухливих ігор на уроках фізичної культури в молодших класах, розглянуті педагогічні застосування і основні положення методики, наведено практичний матеріал з рекомендованими рухливими іграми за новою шкільною програмою з урахуванням «школи» рухової діяльності. В кінці кожного розділу додаються питання для самоконтролю. Для студентів педагогічних вузів та вчителів фізичної культури.
Опис: Методичні рекомендації, які викладені в навчальному матеріалі, розраховані на студентів педагогічних вузів та вчителів фізичної культури початкових класів. В них розкриті практичні способи застосування рухливих ігор на уроці фізкультури молодших школярів, розглянуті педагогічні погляди і основні положення методики. Пропонується практичний матеріал, а це насамперед ігри які рекомендовані новою шкільною програмою і ті які доповнюють її з урахуванням «школи» рухової діяльності. Крім переліку і змісту рухливих ігор і естафет рекомендується їх віковий розподіл по класам і рухової спрямованості, що значно полегшить їх вибір в практичному застосуванні. Ціль методичних рекомендацій – оволодіння студентами: 1) основами теорії гри й методики організації і проведення рухливих ігор в початкових класах; 2) вірного використання рухливих ігор враховуючи конкретні задачі уроку і шкільної програми розподіленої за «школами» рухової діяльності; 3) арсеналом рухливих ігор; 4) підбором ігор та естафет з урахуванням віку учнів, дозування навантажень, психолого-фізіологічної та фізичної підготовленості молодших школярів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/285
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури з методикою її викладання (навчально-методичні матеріали)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Верстка.pdf568,97 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.