Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/275
Назва: Якість підвищення кваліфікації фахівців фізичного виховання і спорту
Автори: Марчик, Валентина Іванівна
Ключові слова: підвищення кваліфікації, фахівці фізичного виховання
Дата публікації: 2015
Видавництво: Сумський державний університет
Бібліографічний опис: Марчик В. І. Якість підвищення кваліфікації фахівців фізичного виховання і спорту / В. І. Марчик // Інноваційні технології в системі підвищення кваліфікації фахівців фізичного виховання і спорту: ІІ Міжнар. наук.-метод.конф. (Суми, 16-17 квітня 2015 року) : тези доповідей. – Суми : СДУ, 2015. – С.199-200.
Короткий огляд (реферат): Державне не тільки замовлення, але й фінансування, на підвищення кваліфікації викладачів вузу буде сприяти успішному якісному навчанню і дійовому підвищенню рівня професійної підготовки.
Опис: Налагоджена і ефективна система підвищення кваліфікації викладачів вищої школи у радянські часи була зруйнована. Держава відмовилася фінансувати курси підвищення кваліфікації, лише зазначила їх обов’язковість. Курси, що нині організовані, можна відвідати за власний рахунок або за кошти свого навчального закладу, а курси підвищення кваліфікації, що функціонують без відриву від виробництва, мають формалізований характер, неякісність і низьку ефективність.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/275
ISSN: 2312-8119
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Марчик Кривий Ріг.docxОсновні тези16,86 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.