Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/274
Назва: Вплив спортивної діяльності на розвиток впевненості в залежності від успішності навчання
Автори: Марчик, Валентина Іванівна
Мінжоріна, Ірина Леонідівна
Ключові слова: спортивна діяльність, впевненість, невпевненість
Дата публікації: 2015
Видавець: Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського
Бібліографічний опис: Марчик В. Вплив спортивної діяльності на розвиток впевненості в залежності від успішності навчання / Валентина Марчик, Ірина Мінжоріна // Фізична культура, спорт та здоров’я нації : зб. наук. праць. Випуск 19 / Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського ; гол. ред. В. М. Костюкевич. – Вінниця : ТОВ «Лондо ЛТД», 2015. – С. 672-676.
Короткий огляд (реферат): Спортивна діяльність сприяє розвитку впевненості, оскільки у студентів, які займаються спортивною діяльністю, зафіксовано нижчий рівень невпевненості у порівнянні зі студентами, які спортивною діяльністю не займаються. Виявлено, що якісні показники результатів сесії знаходяться в прямій залежності від показників рівня невпевненості серед студентів, які займаються спортивною діяльністю. Серед студентів, які не займаються спортивною діяльністю, не знайдено впливу успішності навчання на рівень невпевненості.
Опис: Через анонімне анкетування респонденти висловили своє відношення до стверджень психолого-педагогічного тесту на визначення рівня самооцінки, а також зазначили середню оцінку зимової сесії 2014/2015 н.р. за національною шкалою. Рівень невпевненості визначали за сумою балів у відповідях на такі ствердження: мені хочеться, щоб мої друзі підбадьорювали мене; на жаль, мені не вистачає впевненості; мені здається, що зі мною повинна статися якась неприємність.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/274
ISSN: 2071-5285
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Марчик.docОсновна стаття157,5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.