Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/272
Назва: Показники серцево-судинної системи як успішність адаптації до навчального процесу
Автори: Марчик, Валентина Іванівна
Ключові слова: економізація кровообігу, витривалість і регуляція серцево-судинної системи, студенти 1 і 2 курсу навчання
Дата публікації: 2015
Видавництво: Харківська державна академія фізичної культури
Бібліографічний опис: Марчик В. Показники серцево-судинної системи як успішність адаптації до навчального процесу / Валентина Марчик // Актуальні проблеми медико-біологічного забезпечення фізичної культури, спорту та фізичної реабілітації: І Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф. (Харків, 23 квітня 2015 року) : збірник доповідей. - Харків : ХДАФК, 2015. - С. 77-79.
Короткий огляд (реферат): В роботі досліджувалися показники економізації, витривалості і регуляції серцево-судинної системи студентів першого і другого курсу навчання у ВНЗ. Визначено кращі показники функціональних можливостей ССС у студентів другого курсу, що характеризує їх більш успішну адаптацію до навчальної діяльності.
Опис: В дослідженні, в якому приняли участь представниці жіночої статті, використані коефіцієнт економізації кровообігу, формула Кваса та індекс Кердо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/272
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Марчик.doc61 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.