Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/266
Назва: Глобалізація світу: зміни, наслідки, прогнози : рекомендаційний бібліографічний покажчик
Автори: Лебедюк, Олена Олександрівна
Ключові слова: глобалізація
міжнародні відносини
глобальні проблеми людства
світове господарство
Дата публікації: 2010
Короткий огляд (реферат): Глобалізація – це сукупність економічних, соціальних, технологічних, політичних і культурних явищ та процесів, спричинених змінами у світовому виробництві, споживанні й торгівлі. Це також інтенсифікація всесвітніх суспільних зв’язків, які охоплюють найвіддаленіші куточки земної кулі і події, що трапляються в одному місці, впливаючи на ситуацію в іншому. Саме посилення взаємних зв’язків і залежностей та вразливості як окремих людей і їх спільностей, так і держав, що набуло до початку ХХІ ст. справді глобального масштабу, є основним об’єктивним змістом феномену глобалізації. У документах ООН глобалізація розглядається як неминучий процес формування загальних принципів облаштування суспільного життя, що є прийнятними для світової спільноти і об’єднують усі країни світу. Цей покажчик складено на основі перегляду каталогів і картотек бібліотеки КДПУ. Він є вибірковим і складається з 3 розділів: І розділ: Глобалізація: головні фактори та наслідки розвитку; ІІ розділ: Глобалізм та антиглобалізм; ІІІ розділ: Глобальні проблеми людства. Покажчик містить 149 джерел за період з 1996 по 2010 рік.
Опис: Лебедюк О. О. Глобалізація світу: зміни, наслідки, прогнози : рекомендаційний бібліографічний покажчик / О. О. Лебедюк. - Кривий Ріг : КДПУ, 2010. - 17 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/266
Розташовується у зібраннях:Бібліографічна продукція

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
globalizaciya.doc138,5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.