Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/201
Назва: Дослідження ґендерної ідентичності особистості: модифікація опитувальника BSRI
Автори: Великодна, Мар’яна Сергіївна
Ключові слова: ґендер
ґендерна ідентичність
психодіагностика
Дата публікації: 2015
Бібліографічний опис: Великодна М. С. Дослідження ґендерної ідентичності особистості: модифікація опитувальника BSRI / М. С. Великодна // Ґендерна парадигма освітнього простору. – 2015. – №1. – С. 8-13.
Короткий огляд (реферат): У статті подано авторську модифікацію одного з найпопулярніших інструментів дослідження ґендерних особливостей людини — Статево-рольового опитувальника С. Бем, яка дозволяє досліджувати когнітивну складову ґендерної ідентичності особистості, ґрунтуючись на позиціях інтегральної індивідуальності, а не на типажах “маскулінності-фемінінності”. В тексті статті представлено ґендерно чутливі інструкції до методики для чоловіків та жінок, текст опитувальника, адаптований для дітей (молодших школярів та молодших підлітків), і класичний варіант тексту, розрахований на дорослих (від підліткового віку і старше), а також способи математичної обробки отриманих даних.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.krpd.edu.ua/handle/0564/201
Розташовується у зібраннях:Кафедра практичної психології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
+модифікація бем.doc92,5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.