Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1970
Назва: Погляд студента на особистість сучасного вчителя фізичної культури та майбутню професійну діяльність
Автори: Шутько, Віктор Васильович
Отріщенко, Валерія Юрієвна
Ключові слова: студенти
професія
фізичне виховання
педагогічні якості
Дата публікації: 2014
Видавництво: ХНАДУ
Бібліографічний опис: Шутько В. В. Погляд студента на особистість сучасного вчителя фізичної культури та майбутню професійну діяльність / В. В. Шутько, В. Ю. Отріщенко // Фізичне виховання, спорт та здоров’я у сучасному суспільстві: ІІ Всеукр. наук.-метод. конф. (Харків, 13 березня 2014 року) : матеріали конференції. – Харків, 2014. – С. 324-329.
Короткий огляд (реферат): Визначена оцінка ставлення майбутніх фахівців до професії «Вчитель фізичної культури»; - визначена роль викладача фізичного виховання у житті студентів; - вивчалась визначеність студентів у необхідних педагогічних якостях вчителя фізичної культури майбутнього.
Опис: Визначена негативна оцінка ставлення студентів до проведення сучасних уроків фізичної культури, та часте їх використання не за призначенням. У більшості респондентів персональність вчителя фізичної культури асоціює з немотивованою, недостатньо освіченою, безвідповідальною та неавторитетною особистістю, що являється серйозною проблемою сучасності. В процесі навчання у студентів змінюється бачення своєї майбутньої професії, збільшується зацікавлення в отриманні високої кваліфікації спеціаліста фізичної культури з набуттям необхідних людських те педагогічних якостей.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1970
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладанняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.