Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1962
Назва: Порівняння, як складова підготовки фахівців з фізичної культури
Автори: Шутько, Віктор Васильович
Ключові слова: студенти
професія
вчитель
порівняння
фізичне виховання
Дата публікації: 2013
Видавництво: Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова
Бібліографічний опис: Шутько В. В. Порівняння, як складова підготовки фахівців з фізичної культури / В. В. Шутько // Науковий часопис Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. Серія № 15. «Науково-педагогічні проблеми фізичної культури / Фізична культура і спорт». - Київ, 2013. - Т. 1. – Вип. 7 (33). - С. 456-461.
Короткий огляд (реферат): Визначена доцільність використання методів порівняння, аналізу та узагальнення в підготовці студентів для проходження педагогічної практики. Аналізуються порівняння та характеристики занять в учбових закладах різного рівня навчання, які дають поштовх майбутнім вчителям обумовити цілі та виділити пріоритети для нарощування освітнього потенціалу в обраній професії. Показано, що з початком навчання в інституті, у студентів першокурсників, змінюються погляди і відношення до занять фізичною культурою. Вони вважають їх значно якіснішими і ефективнішими ніж в школі.
Опис: Аналіз проведеної роботи свідчить, що з початком навчання в інституті, у студентів першокурсників змінюються погляди і відношення до занять фізичним вихованням по зрівнянню з шкільними уроками. Студенти вважають проведення занять в ВУЗі значно якіснішими, цікавішими та з більшими навантаженнями. Застосоване ними порівняння, аналіз та характеристика занять в учбових закладах різного рівня, дають поштовх майбутнім вчителям обумовити свої цілі та виділити пріоритети для нарощування освітнього потенціалу в обраній професії. З’ясована доцільність використання порівняльних висновків, після проведених занять з фізичної культури в різних учбових закладах, в підготовці студентів старших курсів, для проходження педагогічної практики. Обраний напрямок досліджень з використанням методів порівняння, аналізу, узагальнення буде використовуватись нами в подальших пошуках і практичних розробках для підготовки висококваліфікованих фахівців, майбутніх вчителів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1962
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
шутько.docОсновна стаття67,5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.