Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1959
Назва: Адаптаційні можливості учнів старших класів в умовах повсякденного шкільного навантаження
Автори: Шутько, Віктор Васильович
Науменко, Тетяна Петрівна
Ключові слова: адаптація
старшокласники
шкільне навантаження
Дата публікації: 2016
Видавець: ПНПУ ім. К. Д. Ушинського
Бібліографічний опис: Шутько В. В. Адаптаційні можливості учнів старших класів в умовах повсякденного шкільного навантаження / В. В. Шутько, Т. П. Науменко // Адаптаційні можливості дітей та молоді: ХІ Міжнар. наук.-практ. конф. (Одеса, 15-16 вересня 2016 року) : матеріали конференції. – Одеса, 2016. – Ч. 2. – С. 101-103.
Короткий огляд (реферат): В статті приділено увагу аналізу адаптивних реакцій організму учнів старших класів до процесів навчання, та їх змінам на протязі учбового дня та учбового року. Наведена спроба корекції адаптивних можливостей за рахунок педагогічного впливу на самосвідомість учнів.
Опис: Комплексне застосовання методик підтвердили одна одну кількістю учнів щодо їх відповідності групам з різними показниками функціонування організму. Але спосіб І. А. Курнікової і в більшій мірі методика В. С. Язловецького конкретизували і розширили інформативність про адаптаційні можливості і резервний потенціал старшокласників. Введення в практичне використання учнями наведених методик дасть їм змогу самостійно обчислити свої функціональні можливості організму і раціонально їх корегувати. Повсякденний педагогічнтй вплив на свідомість учнів через профілактичні заходи, які направлені на поліпшення стану здоров’я і способу життя дають позитивний результат для перебудови адаптивних реакцій організму на шкільні навантаження.Необхідна нова концепція системи освіти з урахуванням індивідуальних функціонально-резервних можливостей організму учнів і рівня їх адаптаційного потенціалу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1959
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Одесса 2016.docxОсновна стаття31,29 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.