Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1958
Назва: Ефективність цілеспрямованих засобів технічної і фізичної підготовки першокурсників (на прикладі баскетболу)
Автори: Шутько, Віктор Васильович
Переверзєва, Світлана Василівна
Карпов, Віктор Іванович
Ключові слова: субмаксимальні навантаження
фізичні та морально вольові якості
Дата публікації: 2014
Видавець: ПНПУ ім. К. Д. Ушинського
Бібліографічний опис: Шутько В. В. Ефективність цілеспрямованих засобів технічної і фізичної підготовки першокурсників (на прикладі баскетболу) / В. В. Шутько, С. В. Переверзєва, В. І. Карпов // Адаптаційні можливості дітей та молоді: Х міжнар. наук.-практ. конф. (Одеса, 11-12 вересня 2014 року) : матеріали конф. – Одеса, 2014. – Ч. 2. – С. 266-270.
Короткий огляд (реферат): Для нівелювання різниці в технічній підготовці між студентами першокурсниками, на початку освоєння вимог модулю баскетбол, для підвищення емоційного стану студентів, розвитку координаційних можливостей, подолання ніяковіння в розумінні своєї недосконалості рекомендовано на заняттях з баскетболу використовувати спеціальні технічні вправи для розвитку «почуття» володіння м’ячем.
Опис: Застосування впродовж заняття фізичних вправ в зоні субмаксимальних навантажень і до індивідуально переносимої межі (до відмови) сприяло покращенню фізичних (сила, швидкість, витривалість) та морально вольових якостей, можливості повноцінної участі в учбово-тренувальній грі, що дає можливість рекомендувати для застосування на кожному занятті вправи зі значним напруженням.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1958
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
bioz2014- Шутько В. В. -4 (1).docxОсновна стаття45,42 kBMicrosoft Word XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.