Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/xmlui/handle/0564/1612
Назва: Актуальність фізичного виховання у закладах освіти
Автори: Марчик, Валентина Іванівна
Письменний, Олександр Миколайович
Рудь, Іван Степанович
Ключові слова: фізичне виховання
студенти
дисципліна
Дата публікації: 2016
Видавництво: Видавець і виготівник Донбаська державна машинобудівна академія
Бібліографічний опис: Марчик В. І. Актуальність фізичного виховання у закладах освіти / В. І. Марчик, О. М. Письменний, І. С. Рудь // Педагогіка і сучасні аспекти фізичного виховання: ІI Міжнар. наук.-практ. конф. (Краматорськ, 21–22 квітня 2016 року) : зб. наук. праць / за заг. ред. Ю. О. Долинного. – Краматорськ, 2016. – С. 42-48.
Короткий огляд (реферат): У статті розглядається короткий огляд проблематики в області актуальності фізичного виховання у вищих навчальних закладах. Отримано дані, що викладачі вузу не підтримують думку про негативний вплив фізичної культури на організм дітей, підлітків, молоді та заклики про скасування уроків (занять) фізичної культури в загальноосвітніх навчальних закладах, а також у підготовці бакалаврів, спеціалістів, магістрів. Отримані результати узагальнюються з думкою про необхідність модернізації існуючої системи фізичного виховання студентів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1612
Розташовується у зібраннях:Кафедра фізичної культури та методики її викладання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Марчик + англ. Кривий Ріг.doc101 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.