Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1409
Назва: Безробіття в сучасній Україні: соціально-економічний та статистичний аналіз
Автори: Братченко, Людмила Євгеніївна
Черноус, Людмила Сергіївна
Ключові слова: безробіття
економічно активне населення
працевлаштування
державний центр зайнятості
Дата публікації: 2017
Видавець: Класичний приватний університет
Бібліографічний опис: Братченко Л. Є. Безробіття в сучасній Україні: соціально- економічний та статистичний аналіз / Л. Є. Братченко, Л. С. Черноус // Соціальні технології: актуальні проблеми теорії та практики : зб. наукових праць. - 2017. - Вип. 75. - С. 112-118.
Короткий огляд (реферат): У статті досліджено одну з основних макроекономічних проблем – безробіття, яка є надзвичайно актуальною для сучасної економіки України й потребує глибокого наукового аналізу та розробки на цій основі практичних рекомендацій. Проаналізовано стан безробіття, його причини, соціально-демографічні характеристики зареєстрованих безробітних у Державній службі зайнятості Україні за 2014–2016 рр. та 1 кварталу 2017 р. Визначено його наслідки та напрями подолання. Відзначено роль держави в здійсненні активної політики, яка повинна сприяти зайнятості економічно активного населення країни, зменшенню рівня безробіття до природного.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1409
Розташовується у зібраннях:Кафедра соціології та економіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Безробіття в сучасній Україні.pdf569,83 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.