Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1408
Назва: Туристична поведінка як форма сприйняття соціального простору особистістю
Автори: Грабовець, Ірина Володимирівна
Ключові слова: інтерсуб’єктний світ
соціальний простір
туризм
туристична поведінка
туристична активність
Дата публікації: 2017
Видавець: Класичний приватний університет
Бібліографічний опис: Грабовець І. В. Туристична поведінка як форма сприйняття соціального простору особистістю / І. В. Грабовець // Соціальні технології: актуальні проблеми теорії та практики : зб. наукових праць. - 2017. - Вип. 75. - С. 61-67.
Короткий огляд (реферат): У статті розглянуто можливості особистості через туристичну активність та використання різноманітних туристичних практик розширити межі власного інтерсуб’єктного світу. Стверджується, що сучасна соціальна реальність складається з багатьох видів діяльності, які дають змогу особистості самореалізуватися, а також є обтяженою великою кількістю інформації, що породжує почуття самотності та відчуженості індивіда в навколишньому середовищі. Туристична активність дає змогу особистості розширити межі власного соціального простору та позбавитися негативних емоцій у сучасному світі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1408
Розташовується у зібраннях:Кафедра соціології та економікиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.