Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1403
Назва: «Групи смерті», що формуються в Інтернет-просторі для підлітків: небезпека в умовах гібрідної війни
Автори: Лобанова, Алла Степанівна
Калашнікова, Людмила Володимирівна
Ключові слова: підлітки
Інтернет-простір
соціальні мережі
аутодеструкція
суїцидальна поведінка
гібрідна війна
Дата публікації: 2017
Видавець: Луганський національний університет ім. Т. Шевченка
Бібліографічний опис: Лобанова А. С. «Групи смерті», що формуються в Інтернет-просторі для підлітків: небезпека в умовах гібрідної війни / А. С. Лобанова, Л. В. Калашнікова // Вісник Луганського національного університету ім. Т. Шевченка. Соціологічні науки. - 2017. - № 5 (310). - С. 163-174.
Короткий огляд (реферат): У статті аналізується гостра соціальна і суспільна проблема, яка полягає у створенні у Інтернет-мережах так званих «груп смерті», до яких під видом ігор масово залучаються підлітки. Розкривається соціальна технологія доведення їх до аутодеструктивних дій і навіть до суїциду. Виявляються причини створення «груп смерті» і зацікавленості підлітків участю в них. Обґрунтовується думка про те, що процес створення подібних груп є мімікрійною складовою гібридної війни, оскільки під виглядом психологічної допомоги підлітку, який опинився у скрутній життєвій ситуації або прагне випробувати свою волю, пропонується незворотний шлях самознищення. Поширення подібних мережевих груп з суїцидальним контентом в Інтернет-просторі несе серйозну національну небезпеку, оскільки є джерелом ідеології аутодеструкції, яка негативно впливає на свідомість підростаючого покоління і може бути використано як підґрунтя для формування радикальних підліткових чи молодіжних структур, здатних не тільки до самознищення, але й до терористичних дій.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1403
Розташовується у зібраннях:Кафедра соціології та економіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Лобанова Калашнікова - Групи смерті.pdf411,26 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.