Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1284
Назва: Фінансово-економічна безпека суб’єктів господарювання з позицій методів нелінійної динаміки
Автори: Соловйов, Володимир Миколайович
Ключові слова: складні системи
фінансово-економічна безпека
моделювання
нелінійна динаміка
Дата публікації: бер-2016
Бібліографічний опис: Соловйов В. М. Фінансово-економічна безпека суб’єктів господарювання з позицій методів нелінійної динаміки / Соловйов В. М. // Перспективи управлінської діяльності суб’єктів господарювання в контексті економічної безпеки : матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції. 25-26 березня 2016 року, Черкаси. – Черкаси : вид-во ПП Чабаненко Ю.А., 2016. – С. 117-119.
Короткий огляд (реферат): У роботі розглянуто особливості адаптації концепції складності при дослідженні фінансово-економічної безпеки системами. Показано, що парадигма складності є логічним підгрунтям побудови прогностичних моделей поведінки суб’єктів господарювання в умовах волатильної динаміки регіональних та світової економік. Широкий спектр мір складності може бути використано також для аналізу порівняльної динаміки складності систем в нормальних умовах функціонування та умовах фінансової кризи. Вказані міри можуть бути розраховані як для вихідного сигналу, так і для відновленої з нього мережної структури.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1284
ISBN: 978-966-920-082-2
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Соловйов.pdfТези10,15 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.