Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1239
Назва: Створення спеціалізованих математичних класів та їх застосування при викладанні чисельних методів
Автори: Єпішин, О. В.
Федоренко, Д. С.
Поліщук, Олександр Павлович
Ключові слова: чисельні методи
ООП
математичні класи
Дата публікації: 1999
Видавництво: РВГІЦ КДПУ ім. В. Винниченка
Бібліографічний опис: Єпішин О. В. Створення спеціалізованих математичних класів та їх застосування при викладанні чисельних методів / О. В. Єпішин, Д. С. Федоренко, О. П. Поліщук // Фізика. Математика. Нові технології навчання : збірник матеріалів Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції. – Кіровоград : РВГІЦ КДПУ ім. В. Винниченка, 1999. – С. 36–37.
Короткий огляд (реферат): Одне з основних методичних утруднень, що виникає при викладанні курсу чисельних методів, полягає у необхідності одночасового засвоєння обчислювальних алгоритмів та особливостей їх програмної реалізації в умовах дефіциту навчального часу. Традиційно, при викладанні алгоритму ми оперуємо з абстракціями високого рівня – поліномами, матрицями, векторами. Та при програмній реалізації у процедурній методології навіть прості операції з такими об’єктами виливаються у громіздкі конструкції з безліччю вкладених циклів, що, безумовно, віддаляє програму від алгоритма, тобто реалізацію – від метода, що є першим аспектом проблеми. Другий її аспект – це повторюваність одних й тих самих процедур у різних розділах чисельних методів. Обидва аспекти в поєднанні із слабко вираженою практичною спрямованістю традиційних курсів обчислювальної математики призводять до того, що досить часто студент навіть не здогадується, навіщо він вивчає той чи інший метод.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1239
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
MATHCLAS.pdfТези94,47 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.