Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1179
Назва: Методи кількісної оцінки складності
Автори: Соловйов, Володимир Миколайович
Чабаненко, Д. М.
Ключові слова: моделювання складних систем
складні системи
нелiнiйна динамiка
самоорганiзацiя
синергетика
теорiя турбулентностi
динамiчнi системи
катастрофи
нестабiльностi
стохастичнi процеси
хаос
графи i мережi
клiтиннi автомати
адаптивнi системи
генетичнi алгоритми
комп’ютерний iнтелект
мiри складностi
Дата публікації: 2013
Видавництво: ННК “IПСА” НТУУ “КПI”
Бібліографічний опис: Соловйов В. М. Методи кількісної оцінки складності / Соловйов В. М., Чабаненко Д. М. // Системний аналiз та iнформацiйнi технологiї : матерiали 15-ї Мiжнародної науково-технiчної конференцiї SAIT 2013, Київ, 27-31 мая 2013 р. / ННК “IПСА” НТУУ “КПI”. – К. : ННК “IПСА” НТУУ “КПI”, 2013. – С. 192-193.
Короткий огляд (реферат): В епоху глобалiзацiї умови життя людини стають все бiльш складними i складно передбачуваними. Хаос, порядок i самоорганiзацiя, як в природi, так i в суспiльствi, виникають вiдповiдно до законiв складних динамiчних систем. Складнi динамiчнi системи вже успiшно дослiджуються в технiчних i фундаментальних науках, починаючи з атомарних i молекулярних систем у фiзицi i хiмiї i аж до клiтинних органiзмiв та екологiчних систем у бiологiї, нейронних мереж, що вивчаються теорiями мозку i комп’ютерних мереж Iнтернету. В даний час обговорюються також застосування теорiї складних систем в економiчних i суспiльних науках. У данiй роботi пропонується огляд та класифiкацiя кiлькiсних мiр складностi та аналiз експериментальних результатiв дослiдження складностi пiд час кризових явищ на фiнансових ринках.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1179
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Соловйов_Чабаненко.pdfТези2 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.