Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1139
Назва: Економічній науці необхідні революційні зміни
Автори: Соловйов, Володимир Миколайович
Ключові слова: еконофізика
кризові явища
економіка агентів
Дата публікації: 2010
Видавець: Видавничий відділ НМетАУ
Бібліографічний опис: Соловйов В. М. Економічній науці необхідні революційні зміни / В. М. Соловйов // Теорія та методика навчання фундаментальних дисциплін у вищій школі : збірник наукових праць. Випуск VI. – Кривий Ріг : Видавничий відділ НМетАУ, 2010. – С. 243-246.
Короткий огляд (реферат): Сьогодні, коли у світі вирує одна з найпотужніших в історії фінансова криза, науковій спільноті стає зрозумілим, що нездатність традиційних методів передбачення і попередження таких небажаних явищ свідчить про системну кризу економічної науки. Все більше дослідників схиляються до думки, що глобальних економічних криз можна в майбутньому уникнути, якщо використовувати фізичні підходи до моделювання економічних процесів, змінивши при цьому систему мислення економістів і їх підготовку. Такий підхід сьогодні називається еконофізикою. Але одного тільки залучення фізичних ідей в економіку недостатньо. Необхідно також змінити і тип мислення сучасних економістів, яке повинне стати більш «природничонауковим». Економіка повинна відмовитися від тих економічних догм, що дискредитували себе.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1139
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Соловйов.pdfСтаття299,23 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.