Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1108
Назва: Набуття та розвинення е-компетенцій в системі підвищення кваліфікації викладачів
Інші назви: Acquiring and development of teachers’ e-competences in the system of qualification improvement
Автори: Сук, Олександр Пилипович
Ключові слова: е-компетенція
змішане навчання
підвищення кваліфікації
викладачі ВНЗ
Дата публікації: 25-гру-2016
Видавництво: Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет»
Бібліографічний опис: Сук О. П. Набуття та розвинення е-компетенцій в системі підвищення кваліфікації викладачів / Олександр Пилипович Сук // Новітні комп’ютерні технології. – Кривий Ріг : Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2014. – Том XII : спецвипуск «Хмарні технології в освіті». – С. 62-66.
Короткий огляд (реферат): Мета дослідження: розширення ІТ складника системи підвищення кваліфікації викладачів. Завдання дослідження: надати рекомендації щодо методології проведення окремих видів занять і побудови сценарію семінару з підвищення кваліфікації викладачів залежно від можливостей та бажань слухачів і вибору е-компетенцій. Об’єкт дослідження: система підвищення кваліфікації викладачів. Предмет дослідження: набуття та розвинення е-компетенцій в системі підвищення кваліфікації викладачів. Використані методи дослідження: аналіз міжнародних стандартів, наукових публікацій та навчального процесу. Результати дослідження. У доповіді висвітлено досвід та практичні результати, що їх отримано при навчанні викладачів ВНЗ України на семінарі з підвищення кваліфікації «Менеджмент дистанційного навчання», який протягом багатьох років проводиться на базі Центра дистанційної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Основною метою семінару є набуття його слухачами такого набору е-компетенцій, що дасть їм змогу розпочати або прискорити упровадження методології та засобів електронного навчання у своїх підрозділах. Семінар працює за змішаною формою навчання. Основні висновки. Обрана методологія разом з використанням численних практичних результатів роботи Системи дистанційного навчання НТУ «ХПІ» є оптимальною для досягнення зазначеної мети.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1108
ISSN: 2309-1460
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Сук.pdfСтаття282,07 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.