Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1080
Назва: Хмарні ресурси з теорії і методів нечітких множин і нечіткої логіки
Автори: Антіпова, Наталія Андріївна
Кулагін, Олександр Іванович
Ключові слова: нечітка логіка
система нечіткого логічного виведення
Fuzzy Logic Toolbox
нечіткий контролер
система управління
Дата публікації: 25-гру-2014
Видавництво: Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет»
Бібліографічний опис: Антіпова Н. А. Хмарні ресурси з теорії і методів нечітких множин і нечіткої логіки / Наталія Андріївна Антіпова, Олександр Іванович Кулагін // Новітні комп’ютерні технології. – Кривий Ріг : Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2014. – Том XII : спецвипуск «Хмарні технології в освіті». – С. 269-273.
Короткий огляд (реферат): Метою дослідження є аналіз наявних у мережі Internet ресурсів інформативно-навчального характеру, пов’язаних з теорією нечіткої логіки, реалізацією її механізмів та застосуванням до розв’язання практичних задач, завдання дослідження – вивчення можливості використання хмарних ресурсів у процесі викладання відповідних дисциплін у ВНЗ, об’єкт дослідження – засоби хмарних ресурсів для підтримки математичних досліджень, предмет – хмарні ресурси з теорії і методів нечітких множин і нечіткої логіки, метод дослідження – теоретичне дослідження. У ході дослідження було знайдено та об’єднано в єдиний методичний блок теоретичні матеріали і демонстраційні Web-сервіси із заданої тематики. У результаті було сформовано комплекс навчальних ресурсів, котрі можуть мати позитивний ефект при використанні, зокрема, у процесі дистанційного навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1080
ISSN: 2309-1460
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики
Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
АнтиповаКулагин.pdfСтаття286,46 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.