Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1060
Назва: Математичне моделювання системи багатоваріантних завдань з теми «Інтегрування раціональних функцій»
Автори: Корольський, Володимир Вікторович
Шокалюк, Світлана Вікторівна
Ключові слова: генерування системи задач
модель розв’язку математичної задачі
невизначений інтеграл
система багатоваріантних задач
SageMathCloud
Дата публікації: 2017
Видавець: РВВ КДПУ ім. В. Винниченка
Бібліографічний опис: Корольський В. В. Математичне моделювання системи багатоваріантних завдань з теми «Інтегрування раціональних функцій» / Корольський Володимир, Шокалюк Світлана // Наукові записки. – Випуск 11. – Серія : Проблеми методики фізико-математичної і технологічної освіти. Частина 3 / Міністерство освіти і науки України, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка. – Кропивницький : РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2017. – С. 20-25.
Короткий огляд (реферат): У статті порушено проблему проектування та використання системи багатоваріантних задач з математики як засобу розвитку математичної компетенції учнів (абітурієнтів) та студентів. Запропоновано, на прикладі задач з теми «Інтегрування раціональних функцій», в основу проектування системи багатоваріантних задач покласти математичні моделі розв’язків задачі. Наведено всі етапи побудови моделей та перевірено результати аналітичного моделювання шляхом здійснення символьних розрахунків у середовищі системи комп’ютерної математики SageMathCloud. Результати моделювання подано у вигляді таблиці. Дані складеної таблиці стануть у нагоді викладачу математики при «ручному» генеруванні системи багатоваріантних задач на обчислення невизначених інтегралів від раціональної функції та полегшать процес побудови та програмної реалізації їх автоматизованого генератора, надаючи параметрам моделей розв’язків різних значень. Цілком очевидно, що моделювання системи багатоваріантних задач з курсів шкільної та вищої математики із подальшою програмною реалізацією їх генератора надасть можливість скоротити час викладача на підготовку та перевірку самостійних (контрольних) робіт для здійснення систематичного моніторингу успішності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/0564/1060
ISSN: 2519-254X
Розташовується у зібраннях:Кафедра інформатики та прикладної математики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
КорольськийШокалюк_Кропивницький2017_20-25.pdfСтаття2,47 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.